Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w gm. Iwkowa

Opublikowano: poniedziałek, 16, czerwiec 2014

impreza2     Dnia 1 czerwca na boisku sportowym w Kątach odbyła się Impreza Integracyjna Projektu "Jesteśmy Najlepsi". Ponieważ impreza wypadła w Dzień Dziecka, to dla najmłodszych przygotowano najwięcej atrakcji w postaci dmuchanego zamku i trampoliny, malowania twarzy, konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Prowadzący nie tylko doskonale animował wszelkie konkurencje i poszczególne etapy imprezy, ale również informował zgromadzonych o celach, założeniach, realizacji oraz źródłach finansowania projektu.Wielkim zainteresowaniem cieszył się Turniej Piłki Nożnej, w którym drużyny złożone z młodych zawodników rywalizowały o profesjonalne piłki. Najlepsze drużyny Turnieju otrzymały doskonałej jakości futbolówki, dzięki którym będą mogły rozwijać swoje umiejętności. Z uwagi na zbliżający się Mundial i ogarniający kibiców pomału szał piłkarski, nagrody te były dla młodych sportowców najcenniejsze.

     Dla uczestników oraz osób z ich otoczenia przygotowano poczęstunek, można było nieodpłatnie skorzystać z pomocy doradcy zawodowego oraz przygotowanych przez niego materiałów infomacyjnych dla osób bezrobotnych. Stanowisko projektu cieszyło się zainteresowaniem, a uczestnicy imprezy korzystali chętnie z oferowanych materiałów i wsparcia.

    Na zakończenie, dla starszych uczestników Imprezy, zagrał zespół muzyczny, zapraszając wszystkich do tańca i wspólnej zabawy. Impreza została bardzo pozytywnie odebrana przez mieszkańców Gminy, a zapewnione w jej ramach atrakcje okazały się być strzałem w dziesiątkę.

Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w Gminie Iwkowa" Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w Gminie Iwkowa" Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w Gminie Iwkowa"
Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w Gminie Iwkowa" Impreza integracyjna projektu "Jesteśmy Najlepsi" w Gminie Iwkowa"  

Odsłony: 691