Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Kolejny kurs zakończony - Czchów

Opublikowano: czwartek, 24, lipiec 2014

DSCF0343    W drugiej połowie czerwca w ramach Projektu systemowego pn „Jesteśmy najlepsi” zorganizowany został kurs „Florystyka”, podczas którego tajniki układania kwiatów poznało 5 Uczestniczek zamieszkałych na terenie gminy Czchów. Zajęcia odbywały w Gosprzydowej a przeprowadziła je firma z Zamościa.

 

    Szkolenie podzielone było na bloki tematyczne, tj. florystyka ślubna, żałobna, okolicznościowa; dekoracje stołów i pomieszczeń a także wykorzystanie polnych kwiatów w tworzeniu bukietów i ozdób. Na każdych zajęciach Uczestniczki miały do dyspozycji wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonania określonych kompozycji. Korzystały z kwiatów żywych w tym również polnych, sztucznych a także cegieł, drutów, gazet i wstążek. Wszystkie Panie podeszły do kursu z wielkim zaangażowaniem; wykazały się pomysłowością oraz dużą cierpliwością podczas nauki a widoczne efekty swojej pracy w postaci bukietów i ozdób mogły zabrać ze sobą do domu.

Kurs florystyki Kurs florystyki Kurs florystyki
Kurs florystyki Kurs florystyki Kurs florystyki
Kurs florystyki Kurs florystyki Kurs florystyki
Kurs florystyki Kurs florystyki  

 Projekt pn. "Jesteśmy najlepsi" realizowany jest w partnerstwie gmin Czchów (Lider), Gnojnik
i Iwkowa (Partnerzy), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa. 

belka

Odsłony: 708