Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Uczestnicy projektu "Jesteśmy Najlepsi" zwiększają swoją mobilność - gm. Iwkowa

Opublikowano: poniedziałek, 28, lipiec 2014

PrawojazdyB     W ramach udziału w projekcie "Jesteśmy Najlepsi" osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo mogą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, w tym także zdobyć w dzisiejszych czasach niemal niezbędne prawo jazdy. Czterech uczestników zdecydowało się skorzystać z tego kursu prawa jazdy kategorii B, w trakcie którego poznają zasady obowiązujące w ruchu drogowym, podstawy budowy samochodu i jego użytkowania, nauczą się udzielać pierwszej pomocy, oraz odbędą niezbędną liczbę godzin praktycznej nauki jazdy samochodem osobowym pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 

     Dwóch uczestników, którzy prawo jazdy kategorii B już posiadają, zdobywa natomiast dodatkowe kwalifikacje, w postaci prawa jazdy kategorii C, uprawniającego do prowadzenia samochodu ciężarowego. Każde ukończone szkolenie zwiększa znacznie konkurencyjność naszych uczestników na rynku pracy, sprawia, że dla potencjalnego pracodawcy są atrakcyjnym kandydatem na stanowisko pracy.

Uczestnicy obydwu kursów będą mieli umożliwione w ramach projektu bezpłatne podejście do egzaminu – oby zakończył się dla nich pozytywnie, uzyskaniem upragnionych uprawnień.

Kursy prawa jazdy Kursy prawa jazdy  

 

„Jesteśmy najlepsi”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

oraz ze środków budżetu państwa

Projekt realizowany przez Gminę Czchów w partnerstwie z Gminą Gnojnik i Gminą Iwkowa

Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VII Promocja integracji społecznej,

Poddziałanie 7.1.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

belka jestesmy najlepsi

Odsłony: 658