Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Kurs obsługi komputera - Iwkowa

Opublikowano: piątek, 31, październik 2014

komp 4     Zakład Doskonalenia Zawodowego w Brzesku gości w swej pracowni komputerowej Uczestników projektu "Jesteśmy najlepsi" z Gminy Iwkowa. Dwie panie i jeden pan chcieli poznać tajniki obsługi komputera, poruszania się w Internecie, wykonywania dokumentów tekstowych i kalkulacyjnych, prezentacji, a wszystko to pod kątem skutecznego poszukiwania pracy oraz wykonywania dokumentów aplikacyjnych, a także podstawowego obługiwania pakietu MS Office, jako dodatkowej kwalifikacji zawodowej.

      Obecnie każdy Urząd Pracy posiada swoją stronę internetową, na której zamieszczane są aktualne oferty zatrudnienia. Dzięki nabyciu umiejętności sprawnego poruszania się w Sieci Uczestnicy projektu zdobędą łatwy i szybki dostęp do tych ofert, bez konieczności podróżowania do oddalonej nierzadko o kikladziesiąt kilometrów placówki danego Urzędu. Dodatkowo nabędą oni wiedzę i umiejętności z zakresu korzystania z poczty elektronicznej, forów internetowych i portali społecznościowych, co pozwoli im na zdobywanie i utrzymywanie kontaktów z innymi użytkownikami Sieci. 

Kurs Komputerowy Kurs Komputerowy Kurs Komputerowy

Projekt pn. "Jesteśmy najlepsi" realizowany jest w partnerstwie gmin Czchów (Lider), Gnojnik i Iwkowa (Partnerzy), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa.

belka jestesmy najlepsi

Odsłony: 627