Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Kurs „Decoupage” zakończony! - Gmina Czchów

Opublikowano: piątek, 31, październik 2014

DSC08826    W poniedziałek, 13 października 2014 r. zakończył się kolejny kurs zorganizowany w ramach projektu systemowego pn. „Jesteśmy najlepsi". Był to „Decoupage" i wzięły w nim udział cztery Uczestniczki Projektu, zamieszkałe na terenie gminy Czchów, które uczyły się sztuki dekorowania wraz z Uczestnikami Projektu z terenu gminy Gnojnik. Szkolenie odbywało się w Brzesku i liczyło 60 godzin dydaktycznych, na które składała się teoria oraz zajęcia praktyczne.

 

   Na początku kursu kobiety poznały historię decoupage'u. Następnie miały okazję zdobić przedmioty drewniane, szklane i metalowe techniką serwetkową przez wycinanie i wyrywanie, tworzyć efekty spękań prostych i postarzających na różnych powierzchniach oraz lakierować i konserwować wykonane dekoracje. Uczestniczki były bardzo zadowolone z wzięcia udziału w kursie i wykazały chęć uczestnictwa w zajęciach o podobnej tematyce.

DSC08824


Projekt pn. "Jesteśmy najlepsi" realizowany jest w partnerstwie gmin Czchów (Lider), Gnojnik i Iwkowa (Partnerzy), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa.

belka jestesmy najlepsi

Odsłony: 694