Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Decoupage i wykonywanie ozdób i dekoracji w projekcie "Jesteśmy Najlepsi" - Iwkowa

Opublikowano: poniedziałek, 24, listopad 2014

20141114 113202     Pięć uczestniczek projektu "Jesteśmy Najlepsi" bierze udział w kursie "Decoupage i wykonywanie ozdób i dekoracji". Technika decoupage polega na ozdabianiu przedmiotów codziennego użytku kolorowymi serwetkami i pokrywaniu ich specjalnym klejem, który nadaje im twardości i trwałości – dzięki tej metodzie uzyskujemy przepiękne ozdoby tanim kosztem.

     W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem dominują głównie wzory świąteczne, choinkowe bombki i stroiki, zimowe witrażyki i okienne dekoracje. To jednak nie jedyne tematy, którymi zajmują się nasze kursantki: w programie zajęć znajdują się również techniki malowania i zdobienia przedmiotów, techniki wykonywania spękań "crackle", efekt 3D, a także metody zdobienia świec.
     Umiejętności wykonywania ozdób i dekoracji przydać się mogą nie tylko do ozdobienia własnego domostwa, ale przede wszystkim w pracy wykonywanej w kwiaciarniach, lokalach i salach imprezowych, a także na zamówienie indywidualnych klientów. Panie po ukończeniu szkolenia uzyskają zaświadczenia potwierdzające nowozdobyte kompetencje i umiejętności, które mogą przydać im się w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Decoupage Decoupage Decoupage
Decoupage Decoupage  

belka jestesmy najlepsi

Odsłony: 670