Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

„Razem dla rozwoju” - zaproszenie do udziału w projekcie

Opublikowano: piątek, 14, czerwiec 2019

Stowarzyszenie „Wiedza i Rozwój”

zaprasza do współpracy ludzi, którzy mają pomysły na budowanie oferty turystycznej gminy Czchów. Potrzebujemy przedstawicieli samorządu, stowarzyszeń oraz biznesu.

W ramach projektu zaplanowaliśmy: spotkania na których będziemy szukać pomysłów na dalszy rozwój turystyczny gminy, wyjazd edukacyjno-poznawczy na którym chcemy podpatrywać już wdrożone rozwiązania w zakresie turystyki, wspólne opracowanie materiałów promocyjnych.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 694 213 351.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!!!

Grant pt „Razem dla Rozwoju” - budowa partnerstwa na rzecz turystycznego rozwoju gminy Czchów  realizowany przez Stowarzyszenie Wiedza i Rozwój w ramach projektu grantowego pt. „Budowa partnerstw lokalnych w oparciu o zasoby Śliwkowego Szlaku” Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność „Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

belka wir

Odsłony: 309