Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Wkrótce kolejna edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego

Opublikowano: wtorek, 25, luty 2020

5. edycja Budżetu Obywatelskiego Województwa MałopolskiegoSzanowni Państwo,

    Już niedługo rozpoczynamy realizację 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Tak jak w latach ubiegłych, prosimy Państwa o wsparcie w promowaniu tej idei wśród mieszkańców Państwa miast, gmin i powiatów. Ta pomoc będzie dla nas nieodzowna na każdym etapie - zarówno w czasie organizacji spotkań informacyjnych dla mieszkańców, jak i w okresie składania zadań do BO WM, czy późniejszego głosowania.

     W tym roku mieszkańcy Małopolski będę mogli zgłaszać propozycje zadań do BO WM przez cały kwiecień. Żeby jeszcze lepiej ich do tego przygotować, a także zainspirować i wyjaśnić ewentualne wątpliwości w mechanizmie budżetu obywatelskiego, zaplanowaliśmy cykl spotkań informacyjnych w całej Małopolsce. Na terenie Subregionu Tarnowskiego spotkania odbędą się w dwóch miastach - w Brzesku i w Tarnowie:

  • w Starostwie Powiatowym w Brzesku, w dn. 24.03.2020 (wtorek), godz. 16:30.
  • w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie, w dn. 27.03.2020 (piątek), godz. 16:30.

    W związku z tym, bardzo proszę Państwa o zaproszenie mieszkańców na wyżej wymienione spotkania - szczególnie lokalnych liderów, społeczników, sołtysów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, członków ochotniczych straży pożarnych czy kół gospodyń wiejskich. Proszę również o przekazanie tych informacji do podległych Państwu jednostek, a także miejscowych mediów. Nie mam wątpliwości, że z Państwa wsparciem informacja o ww. spotkaniach, jak i o całej 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego, trafi do tych, którym zależy na rozwoju naszych małych ojczyzn.

     W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego - kontakt telefoniczny: 12 61 60 904, 12 61 60 536, e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej www.bo.malopolska.pl i na profilu Facebookowym - www.facebook.com/bo.malopolska.

z poważaniem
Edward Czesak
Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

Skan pisma (plik .pdf)

Odsłony: 185