Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Komunikat w sprawie odczytów i wymiany wodomierzy

Opublikowano: czwartek, 16, kwiecień 2020

wodomierz     Urząd Miejski w Czchowie informuje, że w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną koronawirusa w Polsce, w trosce o zdrowie naszych Odbiorców i pracowników Urzędu, podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu z dniem 16 marca 2020 r. dokonywania odczytów oraz wymian wodomierzy przez naszych pracowników na terenie Gminy Czchów.

    Z uwagi na dynamicznie zmieniającą się sytuację odczyty i wymiany wodomierzy nie będą wykonywane do odwołania. Rozliczenie świadczonych usług odbywać się będzie na podstawie wartości szacunkowych, opartych o wcześniejszy okres rozliczeniowy. Faktyczne zużycie wody można zgłaszać telefonicznie pod nr: 667 784 443, 14 66 21 738 lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Płatności rachunków za usługi wodno-kanalizacyjne prosimy realizować przelewami elektronicznymi.

    Zapewniamy również, że powyższa sytuacja nie wpłynie na zapewnienie ciągłości dostaw wody, a także odbioru ścieków. O dalszych krokach dotyczących bezpośredniej obsługi klienta będą Państwo na bieżąco informowani.

fot. delo z Pixabay

Odsłony: 281