Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Małopolska Nagroda Rynku Pracy

Opublikowano: czwartek, 07, grudzień 2017 Rafał Kopytko

Małopolska Nagroda Rynku Pracy     Do 14 grudnia można zgłaszać kandydatów do „Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy”. W tej edycji konkursu zostaną wyłonieni laureaci w kategoriach:

  • Osobowość Rynku Pracy,
  • Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników,
  • Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie.

    Organizatorami konkursu są instytucje województwa małopolskiego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

    Wnioski do Nagrody w kategorii Osobowość Rynku Pracy i Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników należy składać w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2018” w kancelarii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków. Kandydatów wskazać mogą instytucje, organizacje gospodarcze oraz przedsiębiorcy za zgodą zgłoszonych, a także indywidualnie zainteresowane podmioty, osoby. Więcej o konkursie można przeczytać tutaj.

    Zgłoszenia do Nagrody w kategorii Małopolski Pracodawca Roku – Małopolski Pracodawca Przyjazny Rodzinie przyjmowane będą zgodnie z postanowieniem regulaminu dostępnego tutaj.

Odsłony: 260