Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Rusza kolejna edycja konkursu „Śliwkowe szkoły”

Opublikowano: wtorek, 13, luty 2018

na sliwkowym szlaku 250     Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” zaprasza placówki oświatowe publiczne i niepubliczne (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne) z terenu Śliwkowego Szlaku (gminy: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana oraz Łososina Dolna) do udziału w konkursie „Śliwkowe Szkoły”. Celem projektu jest wzrost zaangażowania mieszkańców w podejmowane przez LGD działania, w tym partnerskie projekty współpracy lokalnej oraz zwiększenie wiedzy o funduszach unijnych, PROW 2014-2020 oraz Stowarzyszeniu „Na Śliwkowym Szlaku”.

     Prosimy o zgłaszanie propozycji przedsięwzięć (realizowanych w okresie kwiecień – czerwiec 2018 r.), w których elementem dominującym będą tematy związane z obszarem Śliwkowego Szlaku, produktami lokalnymi oraz funduszami unijnymi np.: (konkursy kulinarne, konkursy wiedzy, przedstawienia, publikacje i inne).

     Zgłoszenia do projektu należy dostarczyć do biura Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” osobiście, za pośrednictwem poczty tradycyjnej (32-861 Iwkowa 468) lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 12 marca 2018 r. do godz. 16.00 (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do biura).

     Więcej informacji w Regulaminie konkursu oraz w biurze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”: tel. 14 68 44 549, 661 242 363, e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

baner na sliwkowym szlaku

Odsłony: 278