Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Powołanie Miejskiej Komisji Wyborczej w Czchowie

Opublikowano: czwartek, 25, wrzesień 2014

wybory samorzadowe 2014     Komisarz Wyborczy w Tarnowie postanowieniem z dnia 22 września 2014 r. powołał terytorialne komisje wyborcze odpowiedzialne za przeprowadzenie wyborów i ustalenie wyników głosowania organów stanowiących samorządu terytorialnego i wyborów wójtów, burmistrzów, prezydentów miast.

     Dla Gminy Czchów powołał Miejską Komisję Wyborczą w składzie: Wiesława Białka, Barbara Błoniarczyk, Agnieszka Dudek, Kazimierz Jankosz,  Monika Kornaś, Sylwester Krupa, Łukasz Martyka, Natalia Musiał.

 

    24 września br. komisja ukonstytuowała się. Przewodniczącym została Pani Agnieszka Dudek, a zastępcą Pani Monika Kornaś.

    Od 25 września do 6 października Komisja pełni dyżur w godzinach pracy urzędu, a 7 października 2014 r. od godz. 7.30 do 24.00. w biurze Nr 7.

    Zadaniem Komisji jest przyjmowanie zgłoszeń list kandydatów na radnych do Rady Miejskiej w Czchowie. Natomiast do 17 października 2014 do godz. 24.00 Komisje będą przyjmować zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych i zgłoszenia kandydatów na burmistrza.

Odsłony: 1821