Ogłoszenie o konsultacjach społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów.

Burmistrz Czchowa zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacyjnego .

Na podstawie art. 7 ust.1-3 w związku z art. 6 ustawy z dnia 9 października 2015 r., o rewitalizacji (Dz. U. z 2015 r. poz. 1777) Burmistrz Czchowa informuje o terminie konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych oraz zgłaszania uwag do projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów.

 

Konsultacje prowadzone będą w okresie od 23 lutego 2017 r do 27 marca 2017 roku (włącznie) w formie:

  • zbieranie uwag i opinii w formie papierowej oraz elektronicznej z wykorzystaniem formularza. Wypełnione formularze można dostarczyć drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub drogą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Czchowie ul. Rynek 12, 32-860 Czchów z dopiskiem „GPR” od 23 lutego 2017 r do dnia 27 marca 2017 r (włącznie) lub złożyć osobiście na dzienniku podawczym Urzędu Miejskiego w Czchowie;

  • zbierania uwag ustnych - osobą do kontaktu w sprawie konsultacji społecznych projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie jest p. Anna Skiba-Ratusznik Urząd Miejski w Czchowie pokój nr 9, w godzinach pracy urzędu;

Projekt uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów, wraz z formularzem konsultacyjnym dostępne będą od 23 lutego 2017 r. do 27 marca 2017 roku (włącznie):

  • w siedzibie Urzędu Miejskiego w Czchowie pok. 15 w godzinach pracy urzędu

  • na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Czchowie (www.czchow.pl)

  • w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Czchowie (www.bip.czchow.pl)

Załączniki:

1. PROJEKT UCHWAŁY RADY MIEJSKIEJ W CZCHOWIE w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów.

2.FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG do projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie projektu uchwały Rady Miejskiej w Czchowie w sprawie określenia zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji w Gminie Czchów.