Baszta Jazz Festival na mapie - Wielkiego Odkrywania Małopolski.    Kapituła Plebiscytu Wielkiego Odkrywania Małopolski zakwalifikowała do etapu finałowego plebiscytu w kategorii „Wydarzenie”- Baszta Jazz Festival w Czchowie. Szczegóły i regulamin plebiscytu na stronie www.gazetakrakowska.pl oraz na stronach internetowych współorganizatorów.
     Czytaj więcej: www.gazetakrakowska.pl/wiadomosci/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-glosuj-w-plebiscycie,10483558
    Zachęcamy Państwa do głosowania w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski na wydarzenie organizowane w Czchowie – „Baszta Jazz Festival”. Plebiscyt organizowany jest przez Gazetę Krakowską, Województwo Małopolskie, Małopolską Organizację Turystyczną, Telewizję Polską SA Oddział w Krakowie oraz Radio Kraków.
    Prosimy o włączenie się w akcję i głosowanie na „Wydarzenie: Baszta Jazz Festival”. Głosowanie trwa do 6 września.

 Głosować można na różne sposoby:

  1. Wysyłanie kuponów, publikowanych codziennie w GK, do 31 sierpnia, które należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres redakcji: al. Pokoju 3, 31-548 Kraków. Jeden kupon to 10 punktów dla naszego kandydata.
  2. Wysyłanie SMS-ów : Baszta Jazz Festival w Czchowie - sms o treści WOMW.4 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT).  Jeden sms to 10 punktów dla naszego kandydata.
  3. Głosowanie internetowe - www. gazetakrakowska.pl, wybieramy wydarzenie „Baszta Jazz Festiwal” i klikamy wybierz metodę głosowania: Głosuj przez sms; głosuj przez facebook, głosowanie tradycyjnie; i klikamy na „GŁOSUJ ZA”.

    Jeszcze raz prosimy o wsparcie i zagłosowanie na wydarzenie Baszta Jazz Festiwal. Dziękujemy za pomoc!