gol 1     Tegoroczne podsumowanie sezonu lotowego hodowców gołębi pocztowych w powiecie brzeskim było połączone z obchodami 85-lecia oddziału Brzesko. Tak znamienitej uroczystości towarzyszyły gratulacje, dyplomy, wyróżnienia, a przede wszystkim małe przypomnienie historii oddziału. Sportowa rywalizacja w 2016 roku została zdominowana przez hodowców z Czchowa.

     Zdecydowanym zwycięzcą całego sezonu okazał się Kazimierz Gurgul, do którego rąk trafiło kilkanaście pucharów za zwycięstwa w najważniejszych kategoriach. Za najcenniejsze trofeum uznał on okolicznościowy puchar, który był nagrodą za wynik w całym jubileuszowym sezonie. Kolejne puchary i dyplomy trafiły do Pań: Bogumiły Kuśnierz oraz Izabeli Obłąk, które odebrały je w imieniu nieobecnych małżonków. Na liście wyróżnionych hodowców z Czchowa był także Bogusław Wrona, który jest kontynuatorem hodowli po zmarłym ojcu - Czesławie Wronie.

    Tegoroczne wyniki to ogromny sukces czchowskiego koła hodowców gołębi pocztowych. To najmłodsze stowarzyszenie na terenie Gminy Czchów rozwija się bardzo dynamicznie, przyciąga hodowców nie tylko z Czchowa, ale także Iwkowej oraz Łososiny Dolnej. Warto zaznaczyć, że od początku swojego istnienia może liczyć na wsparcie czchowskiego samorządu.

Sukcesy czchowskich hodowców w oddziale brzeskimSukcesy czchowskich hodowców w oddziale brzeskimSukcesy czchowskich hodowców w oddziale brzeskimSukcesy czchowskich hodowców w oddziale brzeskim
Sukcesy czchowskich hodowców w oddziale brzeskim