Fotowoltaika

    9 stycznia 2020 roku w sali kina „Baszta” w Czchowie odbyło się spotkanie dotyczące dofinansowania do instalacji fotowoltaicznych. Spotkanie prowadzili przedstawiciele z firmy PV Energia Polska z Nowego Sącza. Mieszkańcy Gminy Czchów, którzy licznie przybyli na to spotkanie (ok. 150 osób), mogli uzyskać podstawowe informacje dotyczące zasady funkcjonowania instalacji fotowoltaicznych, kosztów inwestycji, rodzaju paneli fotowoltaicznych,  zasad i form dofinansowania tj. m.in. Program „Mój prąd”, ulga termomodernizacyjna.

      Jednocześnie Burmistrz Czchowa informuje, iż dalej jest możliwość zapisania się na darmowy audyt energetyczny przeprowadzony przez firmę PV Energia Polska, w którym zaproponowany będzie rodzaj i sposób instalacji PV, zostanie dobrana odpowiednia moc instalacji fotowoltaicznej dla zaopatrzenia konkretnego budynku mieszkalnego w prąd oraz  wyliczony kosztorys.

     Zapisy prowadzi firma PV Energia Polska (www.pvenergia.com) do końca stycznia 2020 roku. Załączony formularz należy wypełnić, następnie zeskanować lub sfotografować i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje: tel. 508 875 751 i 730 201 000.

Formularz (plik .jpg)