Państwowa Komisja Wyborcza    W nawiązaniu do Informacji  dla osób chętnych do pracy w obwodowych komisjach wyborczych, biorąc pod uwagę Stanowisko PKW z dnia 26 marca 2020 r. w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Czchowie będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres skrzynki pocztowej, na który należy przesyłać zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Ze względu na ochronę danych osobowych zawartych w zgłoszeniach sugerujemy spakowanie i zahasłowanie zeskanowanych zgłoszeń do jednego z popularnych formatów, np. zip, rar, 7z. Hasło do spakowanego pliku należy przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

    Zgłoszenia za pośrednictwem poczty elektronicznej muszą wpłynąć na podany wyżej adres e-mail do godz. 15.30 dnia 10 kwietnia 2020 r. Papierowe oryginały zgłoszeń, w przypadku zgłoszeń elektronicznych można dostarczyć, za pośrednictwem operatora pocztowego lub poprzez wrzucenie do urny obok bocznego wejścia do urzędu, także po 10 kwietnia.

    Zgłoszenia wyłącznie w formie papierowej muszą wpłynąć, za pośrednictwem operatora pocztowego lub poprzez wrzucenie do urny obok bocznego wejścia do urzędu, do godz. 15.30 dnia 10 kwietnia 2020 r.

     Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 6621711.