Kierunek KarieraSzanowni Państwo,
realizując projekt "Kierunek Kariera" co roku organizowaliśmy cykl spotkań dla sołtysów i członków KGW. Ponieważ w obecnej sytuacji standardowa organizacja spotkań jest znacznie utrudniona, zdecydowaliśmy się na przeniesienie naszej współpracy z lokalnymi liderami do internetu. W tym celu powstała Facebookowa grupa „Inspiracje dla lokalnych liderów (Małopolska)”, dedykowana sołtysom oraz Kołom Gospodyń Wiejskich, gdzie zamieszczamy ciekawe dla nich informacje, publikujemy filmy instruktażowe oraz organizujemy zdalne spotkania.

     W naszej grupie dostępne jest nagranie z pierwszego spotkania pt.: „W zgodzie z tradycją i przepisami prawa – praktyczny poradnik dla liderów”,  podczas którego gościliśmy m.in. dyrektora Małopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, Pana Adama Ślusarczyka oraz kierownika Oddziału Higieny Żywności i Żywienia w WSSE Kraków, Pana Piotra Pokrzywę.
     Najbliższe  spotkanie w formie webinarium pt.: „Jakość – kiedy, jak i  dlaczego jej wymagać” zaplanowane jest na czwartek 9 lipca  o godzinie 18.00.

Z poważaniem
Katarzyna Lis
Specjalista ds. rekrutacji i promocji
Projekt „Kierunek Kariera”
Zespół Podnoszenia Kwalifikacji Dorosłych (PKD)
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie