b_250_0_16777215_00_images_2021_konkurs_foto.jpg
Weź udział w powiatowym konkursie fotograficznym „Czas Czchowa w obiektywie” i wygraj nagrodę o wartości 300 zł!
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich fotografów-amatorów powiatu brzeskiego bez ograniczeń wiekowych
do udziału w konkursie fotograficznym “Czas Czchowa w obiektywie”! Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie - Wydawca "Czasu Czchowa". Honorowym patronatem objął wydarzenie Burmistrz Czchowa a patronat medialny objął magazyn informacyjny "Informator Brzeski".
 
Co zrobić, aby wygrać w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu.

Zdjęcia mogą przedstawiać osoby, zwierzęta, a także wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje.  Niezbędnym elementem każdego konkursowego zdjęcia jest dowolny numer Magazynu Informacyjnego "Czas Czchowa". Liczymy na kreatywność uczestników konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni Jury Konkursu oraz Internauci.


Kto może wziąć udział w konkursie?
Wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w Konkursie wyłącza się osoby zajmujące się profesjonalnie/ zawodowo fotografią. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie formularz zgłoszeniowy.

Jak wziąć udział w konkursie? Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Wiadomość elektroniczną z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) prosimy przesyłać do 31 października 2021 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Z ilu etapów składa się konkurs?
Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze min. 3 najlepsze fotografie. Dodatkowo wszystkie fotografie zostaną opublikowane na funpage’u na Facebooku MBP w Czchowie gdzie zawalczą o specjalną nagrodę Internautów.

 

Jakie nagrody można wygrać?
Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
I nagroda – o wartości 300,00 zł,
II nagroda – o wartości 200,00 zł,
III nagroda – o wartości 100,00 zł,
Nagroda publiczności – internautów – o wartości 300,00 zł
8 wyróżnień - nagrody o wartości 50,00 zł.
 
Zdjęcia użyte będą w celach promocyjnych przez organizatora konkursu. Wykorzystane zdjęcia będą podpisane imieniem i nazwiskiem, przez co będzie to forma promocji dla autora. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są poniżej.
 
Zapraszamy do wspólnej zabawy!