Kwiaty

„Dobry nauczyciel, jak aforysta, nie poniża i nie krzyczy, a zapraszając do refleksji nie traci poczucia realizmu i optymizmu”
Autor anonimowy

DRODZY NAUCZYCIELE, PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI, PRZYJACIELE SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Święta Nauczycieli i Pracowników Oświaty, składam Życzenia Zdrowia, Satysfakcji z pracy zawodowej, Pomyślności w życiu osobistym oraz Uznania w ocenie Waszej pracy przez Ludzi i środowisko na rzecz, którego pracujecie.

Pragnę wyrazić uznanie za Waszą pracę, zaangażowanie i profesjonalizm w trudnej i odpowiedzialnej pracy dydaktycznej i wychowawczej. Gratuluję sukcesów i dziękuję za pracę społeczną na rzecz środowiska lokalnego, za włączanie się w „życie społeczne Naszej Gminy” i aktywność na polu samorządowym.

Dziękuję bardzo serdecznie za pracę wszystkim pracownikom administracji i obsługi w naszych jednostkach. Wasza praca zapewnia, gwarantuje warunki, w jakich przychodzi realizować kadrze pedagogicznej proces nauczania i wychowania dzieci i młodzieży. 

SZANOWNI PAŃSTWO

Wszystkim, jeszcze raz dziękuję, gratuluję i życzę spokojnego świętowania w miłym nastroju i atmosferze radości, zrozumienia i akceptacji dla Waszych zamierzeń w kolejnych przedsięwzięciach.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Czchowa
(-) Marek Chudoba

Życzenia w pliku pdf