Szanowni Państwo,

w związku z realizacją projektu „Małopolska - cel podróży” zapraszamy do udziału w naborze na wyjazdowe misje gospodarcze.

Projekt „Małopolska - cel podróży" realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Obecnie prowadzimy nabór małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej (po 5 firm na każdą z misji) na misje gospodarcze na następujących rynkach:

  • 6 – 9 listopada 2022 r. – misja w Wielkiej Brytanii, miejsce warsztatów – Londyn;
  • 11 - 13 stycznia 2023 r. – misja w krajach skandynawskich, miejsce warsztatów - Oslo;
  • 21 – 23 marca 2023 r. – misja w Niemczech, miejsce warsztatów: Düsseldorf.

Projekt misji zakłada:                                

  1. pokrycie kosztów przelotów, noclegów i wsparcie organizacyjne udziału w misji gospodarczej
  2. podczas misji zostanie zorganizowane 1 spotkanie biznesowe, z przewidywanym uczestnictwem 15 przedstawicieli branży z danego rynku docelowego,
  3. uczestnikom biorącym udział w misjach gospodarczych, MOT pokrywa koszty związane z uczestnictwem w samych misjach gospodarczych i warsztatach, w szczególności koszty transportu oraz zakwaterowania. Koszty wyżywienia oraz ubezpieczenia podróżnego oraz transferów lotniskowych pozostają po stronie Uczestnika. Inne koszty dodatkowe związane z uczestnictwem w misji (np. związane z wymaganiami sanitarnymi danego kraju, testami, badaniami związanymi z COVID-19, etc.) pozostają po stronie Uczestnika. Również posiadanie aktualnych dokumentów (np. paszport COVID-19) jest po stronie uczestnika.

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie oraz w załącznikach, natomiast w razie pytań prosimy o kontakt z Panią Karoliną Jawor Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w godzinach pracy biura MOT 8:00-16:00.

Kompletne dokumenty należy składać wyłącznie w formie mailowej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7.09.2022 do godziny 16:00. UWAGA: przedsiębiorca, który będzie składał zgłoszenie na więcej niż jedną misję zobowiązany jest do przesłania kompletu dokumentów do każdej z misji.

W ramach naboru Organizator dokona oceny zgłoszeń, na podstawie której zostanie stworzona lista 5 podmiotów uczestniczących w danej misji oraz lista rezerwowa. W przypadku takiej samej punktacji obowiązuje kolejność poprawnie złożonych i kompletnych formularzy zgłoszeniowych (załącznik nr 3 wraz z wymaganymi załącznikami). Organizator nie przewiduje odwołań od decyzji Komisji Rekrutacyjnej.

Do pobrania: załaczniki (spakowany plik zip)

Z poważaniem,
Karolina Jawor
Koordynator projektu
Małopolska Organizacja Turystyczna