Debata społeczna    Komendant Powiatowy Policji w Brzesku inspektor Mirosław Moryl zaprasza mieszkańców gminy Czchów na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie się 14 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w budynku OSP w Jurkowie. Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówiona zostanie także aplikacja "Moja Komenda", program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz stan bezpieczeństwa na terenie gminy Czchów.

    Celem takiej debaty jest zdiagnozowanie i określenie potrzeb związanych z zagrożeniami bezpieczeństwa mieszkańców, wymagających podjęcia działań prewencyjnych przez policję bądź inne podmioty odpowiedzialne za utrzymanie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.
     Mamy nadzieję, że takie spotkanie pozwoli ustalić, o jakich zagrożeniach należy rozmawiać w pierwszej kolejności oraz określić i zaplanować działania zapobiegawcze, ze szczególnym uwzględnieniem roli dzielnicowego.
     Serdecznie zapraszamy!