Konkurs Rymowanki dla rolników

Zapraszamy serdecznie do głosowania na zgłoszenia naszych przedszkolaków w konkursie organizowanym przez Urząd Statystyczny w Krakowie. Celem konkursu "Rymowanki dla Rolników" było zainteresowanie najmłodszych dzieci zagadnieniami rolnictwa i produkcji żywności w połączeniu ze stymulowaniem ich rozwoju językowego, kreatywności i wyobraźni, a także poszerzenie wiedzy na temat spisu rolnego wśród rodzin przedszkolaków oraz lokalnych społeczności.
Zadaniem konkursowym było ułożenie przez wychowanków placówki piosenki lub wierszyka, poruszającego tematykę szeroko pojętego rolnictwa i życia na wsi, a następnie nagranie jego wykonania i przesłanie filmu do Urzędu Statystycznego w Krakowie do dnia 10 listopada 2020 r.

W imieniu Organizatora dziękujemy placówkom przedszkolnym za udział w konkursie. Dziękujemy dzieciom za wykonanie pięknych wierszy i piosenek oraz za czas poświęcony na ich przygotowanie. Dziękujemy także opiekunom grup za pomoc i zaangażowanie przy wykonaniu tych niezwykłych prac na rzecz konkursu.

Wpłynęła rekordowa liczba nagrań, dlatego Urząd Statyczny w Krakowie postanowił przyznać dodatkową nagrodę, organizując na stronie Facebook US Kraków www.facebook.com/uskrk konkurs na najpopularniejsze nagranie. Swoje głosy można oddawać do 29 listopada do północy.

Nagroda publiczności zostanie przyznana nagraniu z największą liczbą oddanych głosów!

Serdecznie prosimy o głosy i "zalajkowanie" filmików przedszkolaków z gminy Czchów: