Medale 50-lecia pożycia małżeńskiego

Żelazne, Diamentowe i Złote Gody - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 65, 60 i 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Pary małżeńskie z terenu gminy Czchów, które w 2019 i 2020 r. obchodziły „ Złote Gody” czyli okrągły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego (26 par) oraz pary obchodzące w 2020 i 2021 r. „Żelazne Gody” czyli 65-lecie (2 pary) i „Diamentowe Gody”, czyli 60-lecie pożycia małżeńskiego (9 par) - świętowały swoje jubileusze. Z tej okazji 15 września 2021 r. w Hotelu Łaziska w Czchowie odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami.

Uroczystego aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla osób, które przeżyły 50 lat w jednym związku małżeńskim, w dowód społecznego uznania dla trwałości małżeństwa i rodziny dokonał Burmistrz Czchowa Pan Marek Chudoba. Przy wręczaniu medali towarzyszyli: Pani Alicja Mordarska – Przewodniczący Rady Miejskiej w Czchowie, Pan Tadeusz Płachta – Zastępca Burmistrza Czchowa, Pan Jarosław Gurgul – Sekretarz Gminy, Pani Zofia Kułakowska - Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Czchowie oraz Pani Katarzyna Pachocińska-Cebula - Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Czchowie.

Niestety, nie wszyscy Jubilaci mogli uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu, stan zdrowia bądź inne powody nie pozwoliły wszystkim na przybycie.

Galeria zdjęć - Informator Brzeski  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4370802309633310&type=3

6 jubileusz

0 jubileusz