JA MAŁOPOLSKA    Konkurs kampanii „Ja Małopolska” skupia się na pozytywnych cechach Małopolan, którzy testują swoją wiedzę, kreatywność… i zdolność do współpracy. Uczestnicy walczą o nagrody nie tylko dla siebie, ale i swojego powiatu. Zabawa potrwa dłużej. Konkurs zakończy się dopiero 7 lipca!

     Ostatnie tygodnie upłynęły pod znakiem emocjonującej rywalizacji. Mieszkańcy Małopolski udowodnili, że leży im na sercu sukces „małych ojczyzn” i z determinacją walczyli o punkty. Pozycja lidera w rankingu powiatów zmieniała się wielokrotnie. Nadal można pomóc swojemu powiatowi - wystarczy wziąć udział w zabawie!

     Na stronie www.jamalopolska.pl na uczestników czeka quiz sprawdzający wiedzę o Małopolsce i władzach samorządowych oraz dwa kreatywne zadania: przesłanie zdjęcia lub filmu ukazującego piękno regionu, z którego dany uczestnik pochodzi.

    Nowoczesne smartwatche Samsung Gear 2 Neo oraz zestawy gadżetów to nagrody dla osób, które zdobędą najwięcej punktów w konkursie. Na tym jednak rywalizacja się nie kończy.

    Punkty uczestników są sumowane, dając  wynik dla powiatu, w którym mieszkają. Te z najlepszymi wynikami odwiedzi w okresie wakacyjnym Małopolskie Kino Letnie. Im więcej mieszkańców z danego powiatu weźmie udział w konkursie, tym większe ma on szanse na zwycięstwo!

    Organizatorem kampanii „Ja Małopolska” jest Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Przydatne linki:

Strona Ja Małopolska – www.jamalopolska.pl

Fanpage Małopolska – https://www.facebook.com/lubiemalopolske

Film promujący kampanię „Ja Małopolska” – https://www.youtube.com/watch?v=esKD2RH0d2k

Film promujący konkurs „Ja Małopolska” – https://www.youtube.com/watch?v=oqE7Zn-6IcY

Ja MałopolskaJa MałopolskaJa Małopolska