grupowe u 12    W okresie zimowym hala sportowa w Czchowie to nie tylko miejsce prowadzenia regularnych zajęć sportowych, ale także arena sportowych zmagań. W dniach 2-3 lutego 2018 r. rozegrane zostały, po etapach gminnych, powiatowe finały ogólnopolskiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W pierwszym dniu rywalizowali najmłodsi zawodnicy w kategorii U-8. Po rozegraniu przez 4 drużyny meczów w systemie każdy z każdym, zwycięstwo przypadło drużynie "Elita" Brzesko.

     Drugi dzień rywalizacji to kategoria U-10, która zgromadziła na starcie 6 drużyn, a zwycięstwo przypadło drużynie "Zubello" Iwkowa. Na koniec do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn w kategorii U-12. Decydujące rozstrzygnięcie w tej grupie ważyło się do końca, a o ostatecznym sukcesie ekipy "Elity" Brzesko zadecydował gol strzelony na 15 sekund przed zakończeniem ostatniego meczu w turnieju. W tym miejscu należy podkreślić bardzo dobrą postawę podopiecznych Pana Bartłomieja Wnęka z PSP w Jurkowie, którym naprawdę niewiele zabrakło do historycznego awansu.  Turniej realizowany był we współpracy PPN Brzesko i MOKSiR Czchów. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów, całą logistyką przygotowań czuwał Pan Rafał Kopytko – koordynator Turnieju w Powiecie Brzeskim. 

     „Organizacja piłkarskich turniejów to jeden z pomysłów na upowszechnianie aktywnego spędzania wolnego czasu. To w ramach tej sportowej rywalizacji dzieci i młodzież uczęszczająca na regularne zajęcia treningowe prowadzone przez MOKSiR mają okazje na sprawdzenie swoich umiejętności na tle rówieśników” - Jarosław Gurgul  - Sekretarz Gminy Czchów.

elita u 8

psp jurkow u 12

zubello u 10

Elita U12