Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Kolejny kurs za nami w gminie Czchów

Opublikowano: poniedziałek, 15, wrzesień 2014

DSC08278     Wraz z końcem sierpnia dobiegł końca kolejny kurs zawodowy, zorganizowany w ramach Projektu „Jesteśmy najlepsi”, jakim był „Spawacz metodą TIG”. Wzięło w nim udział 2 Uczestników Projektu zamieszkałych na terenie gminy Czchów, którzy na początku lata brali udział w kursie „Spawacz metodą MAG”.

    Uczestnicy zgłębiali tajniki spawania metodą TIG przez 103 godziny, z czego ponad 90 godzin stanowiło praktyczną naukę spawania w przystosowanej do tego celu sali warsztatowej, wyposażonej we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty. Panowie otrzymali również ubranie ochronne, bez którego niemożliwe byłoby wzięcie udziału w zajęciach praktycznych. Szkolenie odbyło się w Brzesku a koszty dojazdu na zajęcia zostały Uczestnikom zwrócone po zakończonym kursie. Na koniec kursu panowie przystąpili do egzaminu państwowego i uzyskali pozytywny wynik oraz uzyskali kolejny wpis do książeczki spawacza.

 

Projekt pn. "Jesteśmy najlepsi" realizowany jest w partnerstwie gmin Czchów (Lider), Gnojnik 
i Iwkowa (Partnerzy), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa. 

belka jestesmy najlepsi

Odsłony: 604