Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Komunikat w sprawie prac konserwacyjnych sieci wodociągowej

Opublikowano: wtorek, 24, kwiecień 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     W związku z pracami konserwacyjnymi sieci wodociągowej informujemy, że 25 kwietnia 2018 roku od godz. 7:00 wystąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców wody w miejscowości Jurków (Równia).
    Zakończenie prac planowane jest ok. godz. 15:00.
    Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

Program Stypendiów Pomostowych

Opublikowano: poniedziałek, 23, kwiecień 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Krakowie informuje o Programie Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2018/2019. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym pliku.

Informacja (plik .pdf)

Rolniku, złóż eWniosek już teraz! Biura ARiMR zapraszają do godz. 18.00

Opublikowano: poniedziałek, 23, kwiecień 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     Jeszcze przez niespełna miesiąc, do 15 maja, rolnicy mogą wnioskować o dopłaty bezpośrednie, w tym roku obowiązkowo przez internet. ARiMR apeluje, by nie czekać z przesłaniem deklaracji do ostatniego dnia naboru. - Małopolska jest wprawdzie w czołówce krajowej pod względem ilości złożonych wniosków, ale jeszcze sporo ich brakuje. Do 20 kwietnia zarejestrowano 75 tysięcy, a rokrocznie w naszym województwie o płatności wnioskuje ok. 119 tys. rolników. Z doświadczenia wiemy, że teraz rolnicy rozpoczęli prace polowe i biurokrację pozostawiają na ostatnie dni, tuż przed zakończeniem terminu, który upływa 15 maja. – mówi dyrektor Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krakowie, Adam Ślusarczyk.  – Wówczas mogą pojawić się w biurach powiatowych kolejki chętnych do skorzystania z pomocy technicznej naszych pracowników. Chcemy tego uniknąć. Dlatego do końca kampanii, czyli do 15 maja, biura są czynne codziennie do godz. 18. Tylko w długi weekend, od 30 kwietnia do 4 maja, będziemy pracować od 7.30 do 15.30.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT - awaria sieci wodociągowej

Opublikowano: czwartek, 12, kwiecień 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...    W związku z awarią na sieci wodociągowej uprzejmie informujemy, że 12 kwietnia 2018 roku wystąpi częściowa przerwa w dostawie wody dla odbiorców wody w miejscowości Czchów od ulicy Węgierskiej (od Pana Kędra) prawa strona ulicy Sądeckiej do Pana Bronisława Pajora.

     Zakończenie prac planowane jest na ok. godz. 13:00.

     Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy. Dołożymy wszelkiej staranności, aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Opublikowano: wtorek, 10, kwiecień 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...      W załączeniu przekazuję harmonogram szkoleń organizowanych przez tarnowski Oddział ZUS w II kwartale 2018 r. Szkolenia odbędą się w siedzibie Oddziału w Tarnowie oraz w Inspektoracie w Bochni. Wszystkie oferowane przez nas szkolenia są bezpłatne, a liczba miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszam.

HARMONOGRAM (plik pdf)

Wanda Wojtanowska
Inspektor
Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Oddział w Tarnowie

Ochronne szczepienie lisów

Opublikowano: poniedziałek, 09, kwiecień 2018
Wiesław Grzesicki

Czytaj więcej...     Powiatowy Lekarz Weterynarii w Brzesku informuje, że stosownie do § 10 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 17 grudnia 2013r. w sprawie przeprowadzania ochronnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie (Dz. U. z 2013r. poz. 1737) w dniach: od 8 do 15 kwietnia 2018r. na obszarze całego województwa małopolskiego zostanie przeprowadzona akcja ochronnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. W załączeniu komunikat Małopolskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Krakowie oraz wskazówki dla mieszkańców terenów na których wstaną wyłożone immunoprzynęty do zwalczania wścieklizny u lisów.

Komunikat

Wskazówki

UWAGA! Zamknięcie drogi w Złotej

Opublikowano: piątek, 30, marzec 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     Zarząd Dróg Powiatowych w Brzesku informuje, że w związku z awarią przepustu zamknięty będzie w środę, 4 kwietnia odcinek drogi nr 1441 K w Złotej. Szczegółowe informacje w załączonym piśmie.

    Pismo Zarządu Dróg Powiatowych w Brzesku

Rodzina zastępcza jest naj!

Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzesku poszukuje kandydatów na rodziny zastępcze. Szczegółowe informacje znajdują sie na załączonym plakacie.

PLAKAT INFORMACYJNY

Rolniku, sięgnij po dopłaty bez wniosku przez internet, tylko do 14 marca możesz złożyć oświadczenie

Opublikowano: wtorek, 13, marzec 2018
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...     W tym roku zamiast wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich rolnik może złożyć oświadczenie, w którym potwierdzi brak zmian w porównaniu z wnioskiem z 2017 r. Termin składania oświadczeń kończy się 14 marca 2018 r. Od 15 marca trzeba będzie już ubiegać się o dopłaty przez internet, składając elektroniczny formularz wniosku. ARiMR zachęca do wykorzystania nadchodzących dwóch dni i złożenie oświadczenia. Z tej możliwości może skorzystać jeszcze 55 tys. W dniach 13 i 14 marca biura powiatowe będą pracować od godz. 7.30 do 18.00.

Czytaj więcej...

KOMUNIKAT - awaria sieci wodociągowej

Opublikowano: środa, 07, marzec 2018
Rafał Kopytko

 

Czytaj więcej...   

    W związku z awarią na sieci wodociągowej uprzejmie informujemy, że 7 marca 2018 roku wystąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców wody w części miejscowości Czchów i Jurków.
     Zakończenie prac planowane jest na ok. godz. 17:00.
     Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy. Dołożymy wszelkiej staranności aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

Agnieszka Dudek
Kierownik Referatu Usług Komunalnych

fot. lokalna24.pl