Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Oferta bezpłatnych warsztatów

Opublikowano: piątek, 21, czerwiec 2019

Czytaj więcej...    Wojewódzki Urząd Pracy informuje o możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach prowadzonych przez Centrum Informacji  i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, w III kwartale 2019 r. W załączeniu oferta planowanych warsztatów.

    Zajęcia  rozpoczynają się o godz. 9.00 w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, al. Solidarności 5-9, sala 126, I piętro.  Zapisy przyjmowane są do drugiego dnia przed rozpoczęciem zajęć w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, al. Solidarności 5-9, sala 135, I piętro, tel. 14 626 99 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz zapisu dostępny jest także on–line na www.wupkrakow.praca.gov.pl.

Czytaj więcej...

Wypełnij ankietę dot. drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko-Nowy Sącz

Opublikowano: środa, 19, czerwiec 2019

Czytaj więcej...     Informujemy, że do 26 czerwca 2019 r. należy składać ankiety dot. „Studium Techniczno Ekonomiczno Środowiskowego (STEŚ) dla zadania pn.: Budowa i przebudowa drogi krajowej nr 75 (DK75) klasy GP na odc. Brzesko –Nowy Sącz odc. II” z Państwa uwagami bądź wnioskami co do przebiegu trasy.
     Wypełnione ankiety można składać w Urzędzie Miejskim w Czchowie na dzienniku podawczym (do przygotowanej do tego celu urny) w Biurze Obsługi Klienta (sala nr 3) na parterze budynku Urzędu lub przesłać bezpośrednio na adres: Halcrow Group Sp. z o. o. Oddział w Polsce (JACOBS) ul. Wspólna 47/49, 00-684 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   

Czytaj więcej...

Zapraszamy na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Opublikowano: wtorek, 18, czerwiec 2019

Czytaj więcej...     Zarząd Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku" zaprasza na Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia "Na Śliwkowym Szlaku", które odbędzie się 26 czerwca 2019 r. tj. środa o godz. 18.00 w Dworze w Lipnicy Wielkiej (gmina Korzenna).

Program zebrania (plik .pdf)

„Razem dla rozwoju” - zaproszenie do udziału w projekcie

Opublikowano: piątek, 14, czerwiec 2019

Stowarzyszenie „Wiedza i Rozwój”

zaprasza do współpracy ludzi, którzy mają pomysły na budowanie oferty turystycznej gminy Czchów. Potrzebujemy przedstawicieli samorządu, stowarzyszeń oraz biznesu.

W ramach projektu zaplanowaliśmy: spotkania na których będziemy szukać pomysłów na dalszy rozwój turystyczny gminy, wyjazd edukacyjno-poznawczy na którym chcemy podpatrywać już wdrożone rozwiązania w zakresie turystyki, wspólne opracowanie materiałów promocyjnych.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 694 213 351.

Zainteresowane osoby mogą zgłaszać się na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej...

Jesteś osobą bez zatrudnienia w wieku 30 lat i więcej? Zwiększ swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe!

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019

Czytaj więcej...    W Tarnowie rusza nabór do VI edycji projektu „Proaktywni na plus”, stanowiącego wsparcie dla osób pozostających bez zatrudnienia, na regionalnym rynku pracy.
     Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Tarnowie. Udział w projekcie „Proaktywni na plus” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty MORD w Krakowie – „Oswajamy egzaminy”

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019

Czytaj więcej...    Przewodniczący Małopolskiej WRBRD Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Łukasz Smółka i Dyrektor MORD w Krakowie Marek Dworak zapraszają na Dzień Otwarty. Impreza pod hasłem „Oswajamy Egzaminy” ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z egzaminowaniem oraz propagować bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Czytaj więcej...

Rolniku zaproś osoby, które zbiorą owoce dla… siebie

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019

Czytaj więcej...    Truskawki, maliny, borówki, czereśnie, brzoskwinie, jabłka, winogrona - m.in. na zbiór takich owoców rolnicy będą mogli zaprosić rodziny i osoby indywidualne na  Myzbieramy.pl.  Portal ma sprawić, aby rzadkością były sytuacje, gdy rolnikowi nie opłaca się zbierać albo brakuje pracowników i owoce, warzywa zostają na polu.     
    Portal www.myzbieramy.pl - pierwszy tego typu w Polsce, rozpoczął właśnie przyjmowanie ogłoszeń na sezon 2019.  Zaproszenia są publikowane darmowo, rolnik może w dowolnym momencie poprawić wpis, dodać nowe zdjęcia czy zmienić cenę. 

Czytaj więcej...

Wnioski o dopłaty jeszcze do 25 czerwca

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019

Czytaj więcej...    Najbliższa sobota, 15 czerwca będzie w placówkach ARiMR dniem pracy. Biura czynne będą – jak na co dzień – w godzinach 7.30 – 15.30. Natomiast 21 czerwca, w piątek po Bożym Ciele, placówki ARiMR będą nieczynne.

   Przypominamy, że – choć podstawowy termin ubiegania się o dopłaty minął 31 maja - jeszcze do 25 czerwca składać można wnioski. Trzeba jednak pamiętać, że należne płatności będą obniżone o 1% za każdy dzień roboczy opóźnienia.

Czytaj więcej...

Spotkania subregionalne z sołtysami i członkami KGW z Małopolski

Opublikowano: środa, 12, czerwiec 2019

    Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie po raz kolejny organizuje cykl spotkań subregionalnych, które odbędą się 15 czerwca w Zakopanem, 29 czerwca w Gdowie oraz 6 lipca w Limanowej.

    Spotkania adresowane są do lokalnych liderów, w tym szczególnie Sołtysów oraz Przewodniczących Kół Gospodyń Wiejskich. Udział w wybranym spotkaniu wymaga zgłoszenia. Adres e-mail do przesłania zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  telefon: 12 619 84 55. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniach  jest nieodpłatny.

Zaproszenie i program (plik .pdf)