Lider lokalny- nowoczesny menedżer

Szanowni Państwo,

miło mi poinformować, iż w sobotę 17 września 2022 w godz. 10.00-13.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu ul. Piłsudskiego 20 w Myślenicach odbędzie się spotkanie pod hasłem „ Lider lokalny- nowoczesny menedżer". Bardzo proszę o rozpropagowanie tej informacji, ponieważ spotkanie dedykowane jest właśnie lokalnym Liderom, Sołtysom, Członkom Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczych Straży Pożarnych.
W załączeniu przesyłam program spotkania. Informacja ta dostępna jest także na stronie internetowej: https://tiny.pl/wmb5z

Podczas spotkania odbędą się warsztaty tematyczne mające na celu inspirowanie liderów do poszukiwań pomysłów na aktywności i ich realizację, wyszukiwanie i odkrywanie w sobie potencjału lidera oraz kreowanie wizerunku lidera w mediach. Zaproszeni goście przedstawią możliwości tworzenia partnerstw lokalnych oraz przybliżą perspektywy budowy własnych projektów i inicjatyw społecznych.

Spotkanie będzie także okazją do omówienia współpracy WUP w Krakowie z lokalnymi liderami oraz przybliżony projekt Kierunek Kariera, dzięki któremu Małopolanie już od 6 lat podnoszą swoje kompetencje, budują potencjał osobisty i zawodowy.

Zgłaszać należy się do dnia 12.09.2022 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 575 552 452  (w dni robocze). Liczba miejsc ograniczona.


W razie pytań proszę o kontakt.

Z poważaniem

Katarzyna Fronczyk
Specjalista ds. rekrutacji i promocji w projekcie Kierunek Kariera
Konsultant w projekcie Nowy Start w Małopolsce
Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie