b_250_0_16777215_0_0_images_2022_TSM_II_etap.jpg

Szanowni Państwo, 

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że trwa czwarta edycja konkursu Turystyczne Skarby Małopolski. Plebiscyt służy przede wszystkim wspieraniu rozwoju turystyki w regionie, dobrych praktyk, wartościowej oferty i  produktów turystycznych w Małopolsce.

Z końcem sierpnia zakończyło się zgłaszanie kandydatur w 6 kategoriach: Miejsce z klimatem – miejscowość lub gmina turystyczna, Najciekawszy szlak turystyczny, Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne, Unikatowa atrakcja turystyczna, Sielskie klimaty - wypoczynek blisko natury, W gościnie – oferta kulinarna

Do II etapu, polegającego na głosowaniu internautów, zakwalifikowano 128 kandydatur. 

Bardzo liczymy, że nie tylko zagłosujecie Państwo w plebiscycie, ale także pomożecie nam w rozpowszechnieniu informacji o głosowaniu w Waszych społecznościach. 

Głosowanie w konkursie jest niezwykle proste!

Wystarczy wejść na stronę konkursu konkurs.visitmalopolska.pl między 8 a 27 września, wypełnić prosty formularz on-line wskazując jedną kandydaturę w każdej kategorii i uzupełnić niezbędne dane. Na adres e-mail podany w formularzu otrzymacie Państwo link aktywacyjny – koniecznie trzeba go kliknąć. Bez potwierdzenia głos będzie nieważny. Wszystko po to, by zapewnić równe szanse! Uwaga: głosować  można tylko jeden raz!

Po zakończeniu głosowania internautów Kapituła Konkursu dokona oficjalnego zatwierdzenia wyników. Kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę punktów otrzymają tytuł laureata w poszczególnych kategoriach. Dwaj kolejni kandydaci z odpowiednio mniejszą liczbą punktów zostaną wyróżnieni. Laureaci zostaną zaprezentowani podczas uroczystej Gali, nie później niż 28 października.

Wygrana lub wyróżnienie w konkursie to ogromna szansa na promocję i poznanie malowniczych miejsc i wartościowych inicjatyw turystycznych z jak najlepszej strony! 

Razem z nami stwórzcie mapę Turystycznych Skarbów Małopolski i zagłosujcie już dziś: konkurs.visitmalopolska.pl